Automat do gry w stylu classic

Jeśli jesteś miłośnikiem maszyn do gry, ale masz już dość na siłę udziwnianych rozgrywek typu Spinata Grande, Spellcast, Totem Treasure czy Tootin Car Man, gdzie zamiast standardowych symboli są czarodzieje, samochody, księgi zaklęć i fanaberie, Retro Reels powinno ci się spodobać. To nowy, nieskomplikowany automat stylizowany na tradycyjne automaty jednorękiego bandyty, które kiedyś stały niemal w każdej knajpie.

Retro Reels to oczywiście spora gratka przede wszystkim dla tych, którzy tęsknią za latami osiemdziesiątymi oraz tych, którym z jakiegoś powodu nie po drodze ze współczesnymi slotami online, ale również dla tych, którzy cenią elegancję i prostotę. W Retro Reels mamy 5 bębnów i dwadzieścia linii wygrywających, zaś losowane symbole przedstawiają klasyczne owoce (czereśnie, cytryny itd.), znak dolara i cyfry „7”. Najbardziej korzystna jest kombinacja $$$$$, chociaż sporo wygrywamy również, kiedy wylosują nam się czerwone albo niebieskie cyfry 7. Wersja uproszczona tego automatu nie zawiera bonusowej opcji gamble. Znajdziemy ją za to w jednej z bardziej zaawansowanych odmian tej gry: Extreme Heat.

Slot Retro Reels pojawił się w polskim internecie dopiero przed kilkoma tygodniami, w związku z tym wiele kasyn jeszcze go nie udostępnia, ale jeżeli chciałbyś spróbować w nim swojego szczęścia, możesz to zrobić tutaj: https://admiralspot.com/pl/promotions/bonus.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *