Poker + slot = Poker Wideo

Video Poker to unikatowe połączenie tradycyjnego pięciokartowego pokera i slotu typu jednoręki bandyta, które pojawiło się już w latach 80. Jest mnóstwo interesujących wariantów pokerów wideo, z czego możemy wymienić na przykład Bonus Poker, Tens or Better i Deuces Wild. Największą popularnością wśród początkujących graczy cieszy się jednak Jacks or Better.

Reguły gry w video pokera są podobno do reguł tradycyjnego pokera, tylko nieco mniej skomplikowane. W skrócie: Na początku gracz otrzymuje 5 kart i możliwość jednorazowej wymiany dowolnej z nich, a nawet wszystkich na nowy komplet. Naszym celem jest skompletowanie takich kart, które zapewnią zwycięski układ, czyli przynajmniej parę waletów. Wysokość wypłaty zależy tabeli wypłat (paytable) – każde kasyno ma inną tabelę, różnią się one też w różnych wersjach video pokera.

Co ciekawe Jacks or Better posiada opcję gry bonusowej znaną Wam na pewno ze slotów. Daje ona graczom szansę na pomnożenie swojej wygranej i polega na odgadnięciu koloru odwróconej karty. Funkcja bonusowej rozgrywki uruchamia się zawsze po wygranym rozdaniu, jednak nie jest obowiązkowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *