One-armed bandit w internecie

Na pewno każdy z nas kojarzy ze starych filmów maszyny, do których wrzuca się parę monet, pociąga za wajchę i gdy wylosowany zostanie zestaw identycznych znaków wygrywa dużo pieniędzy. To właśnie jednoręki bandyta (ang. one-armed bandit). Swego czasu tego rodzaju maszyny były bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych i nie tylko, można je było spotkać w wielu barach i kasynach.

Obecnie wprawdzie nie znajdziemy już tych automatów w barach, ale za to możemy spróbować swoich sił w one-armed bandit za pośrednictwem internetu. Gra online ma bez wątpienia dużo plusów, przede wszystkim ogólnodostępność. Wystarczy tylko komputer z internetem i kilka PLN w kieszeni. Jak pokazują statystyki, nowoczesna odmiana jednorękiego bandyty cieszy się równie wielkim zainteresowaniem co klasyczna wersja tej rozrywki – według statystyk próbuje w niej swego szczęścia prawie połowa użytkowników internetu.

Na czym polegają reguły gry w one-armed bandit online? Najpierw musimy założyć konto na dowolnej internetowej platformie udostępniającej jednorękiego bandytę online, później dokonujemy wpłaty na konto i możemy grać. Na monitorze wyświetla nam się identyczny obraz co w tradycyjnej maszynie, różnica jest tylko taka, że zamiast drążka mamy specjalny button, w który trzeba kliknąć, aby uruchomić losowanie. Jeśli komputerowy system wylosuje konfigurację takich samych symboli, wtedy wygrywamy.

Dziecinnie łatwe, prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *